Poslovna saradnja sa Balkanskom istraživačkom regionalnom mrežom

20. mart 2012.

Krojačeva škola web dizajna sklopila je poslovnu saradnju sa Balkanskom istraživačkom regionalnom mrežom (BIRN), za koju će vršiti stručno testiranje u oblasti web dizajna.

BIRN mreža u svom sklopu poseduje internet portal Balkan Job Finder (www.balkanjobfinder.com), preko koga pruža usluge posredovanja u zapošljavanju kako poslodavcima kojima su potrebne usluge regrutovanja, tako i pojedincima kojima je potreban radni angažman. Kao zvanični BJF test centar, sa timom stručnjaka za izradu i primenu najsavremenijeg načina testiranja, Krojačeva škola će vršiti procenu znanja, odnosno predselekciju kandidata koji konkurišu za neko od pozicija web developera (web dizajner, web programer, koder, i slično). Detaljnije o mreži možete pogledati preko linka njihovog web portala.