Priča koja ohrabruje – gostujuće predavanje osnivača portala sedmica.rs

28. novembar 2014.

Polaznici klase XXV imali su priliku da čuju interesantno i korisno predavanje jednog dela tima osnivača poznatog portala sedmica.rs.

Svaka priča o dobrim idejama koje su zasnovane na kvalitetu i istrajnosti je interesantna i inspirativna, tako da je ovo gostujuće predavanje bilo odličan izbor.

Portal sedmica.rs pokrenuli su mladi i kreativni ljudi sa željom da podele znanje sa svima koji bi da usavrše ili steknu nove veštine iz oblasti rada u Photoshop-u, web dizajnu i programiranju, 3D modelingu i programiranju muzičke produkcije.

Kao što su i sami rekli, do sada su, radom na portalu, postigli neke bitne ciljeve, spremni su za nove izazove, a ohrabruje ih sve veća zainteresovanost posetilaca sajta da nauče i da se usavršavaju.

Naši gostujući predavači odgovarali su na pitanja učenika, govorili im o prednostima i problemima koje nosi ovaj posao, o radu u timu i velikom entuzijazmu koji ih pokreće.

Možda 45 minuta nije bilo dovoljno da Momčilo i Branislav ispričaju sve o svom dosadašnjem poslu, ali istakli su da je za uspeh najbitnije imati znanje, dobru ideju i jasan fokus.

Sigurni smo da će naši učenici slediti ove savete.