Program Krojačeve škole web dizajna

17. mart 2010.

Od šegrta do majstora zanata!

Kroz deset nedelja svakodnevne obuke i 200 časova, prenosimo tajne zanata. Upoznajte se sa osnovama dizajna i web dizajna, HTML-om, CSS-om. Programom je predviđeno i obuka za SEO, Dreamweaver, Fireworks, Flash, osnove PHP, mySQL, JavaScript, Ajax, analiza radova, validacija.

Jedinstvenost Krojačeve škole su obezbeđene konsultacije i podrška i posle školovanja.

Web dizajn u praksi
- upoznajemo Vas sa tajnama zanata, pregovorima sa klijentima, koracima u realizaciji projekta, vidovima zaključivanja projekta, naplatom, opasnostima i prednostima, kako napraviti internet kampanju, kako nastupiti na inostranom tržištu, kako do projekta...

Grupe se formiraju za sledeće termine održavanja nastave: od 12.00 č i od 17.00 č. Prepodnevne termine je moguće usaglasiti sa potrebama grupe.

Informacije u vezi upisa u Krojačevu školu možete dobiti putem broja telefona 011 3162 710.

Saznajte ZAŠTO KROJAČEVA ŠKOLA WEB DIZAJNA?