Prolećno osveženje – novi učenici, nove ideje i novi upis!

2. april 2015.

Delimo sa vama neke dobre vesti!

Prolećne klase škole web dizajna su kompletne. Popodnevna klasa XXVII već je krenula, upoznaju se međusobno, počinje dobro druženje, prolaze kroz drugu nedelju obuke, polako i pažljivo. U sigurnim su rukama i na dobrom putu da postanu traženi web dizajneri.

Njihove kolege čekaju 20. april, kada počinje još jedna web dizajn obuka, u terminu od 12 do 16h. Spremni smo za njihov polazak i nestrpljivo očekujemo da učionica Krojačeve škole tokom celog dana bude prostor u kome dobre ideje pokreću kvalitetne projekte.

Ovo nije sve!

Možda se nekima čini da do septembra ima još dosta vemena, ali naši budući učenici ne čekaju. Rezervisali su svoja mesta u septembarskoj klasi i osigurali dobru jesen.

Dakle, upis za septembarske klase je otvoren!

Za informacije ili rezervaciju mesta pozovite 011 3162 710 ili 069 200 30 20, a možete nam se javiti i mejlominfo@krojacevaskola.com.