Prvi izbor: sve više kompanija koristi LMS BIZ Krojačeve škole

12. decembar 2022.

Sve više kompanija koristi našu LMS platformu za kompanijsko učenje na kojoj mogu planirati, upravljati i meriti razvoj svojih zaposlenih.

Od sada u Krojačevoj školi znanje stiču i zaposleni iz kompanija: METRO, Strauss Adriatic, Hemofarm, Neoplanta, A1, GOMEX, AMA adriatic, Studio Moderna, ATB SEVER DOO, Apoteka Cvejić, EnlightIT, Čenej Agrar, Iris Mega.

Krojačeva škola je lansirala prvu srpsku LMS platformu za kompanijsko učenje, razvoj i usavršavanje zaposlenih.

Na adresi biznis.krojačevaskola.com možete zatražiti  i detaljno se upoznati sa ponudom kurseva, tema, funkcionalnostima platforme.

Izdvajamo:

• više od 100 video kurseva na srpskom jeziku,
  • predavači su najznačajniji regionalni stručnjaci,
  • video lekcije, prateći materijal, kvizovi,
  • gratis kursevi svakog meseca,
  • sertifikati.

Funkcionalnosti platforme omogućuju učenje krojeno po meri timova, individualnih osoba ili čitave kompanije:

• planiranje, upravljanje i merenje progresa zaposlenih,
  • detaljni izveštaji i analitika,
  • top liste,
  • intuitivan korisnički interfejs,
  • brendiranje platforme,
  • izrada kurseva prema posebnim zahtevima.

Platforma Krojačeve škole je razvijana uz podršku Inspira Grupe, prema rezultatima temeljnog istraživanja potreba kompanija i što kvalitetnije obuke timova.

Za besplatan pristup i dodatne informacije, posetite biznis.krojacevaskola.com ili pozovite Bojanu na +381 69 200 20 83.