PRVI U NIZU - HTML5 i CSS3 specijalizovani trening u maju

17. april 2012.

Kao rezultat velikog interesovanja, Krojačeva škola web dizajna od ove godine organizuje specijalizovane treninge za usavršavanje znanja iz web dizajna.

Prvi u nizu dvodnevnih treninga posvećen je jednoj od najaktuelnijih tema - HTML5 i CSS3.

Tema: HTML5 i CSS3
Datum: 12. i 13. maj (vikend)
Cena: 10.000,00 din + 18% PDV
Popust za nekadašnje učenike škole: -10%

Rok i način prijave:

Učešće prijavite najkasnije do 07. maja na info@krojacevaskola.com ili pozivom 011 3162 710.

Kome je trening namenjen?

Web dizajnerima, kompanijskom IT sektoru, svima koji žele da primene najnovije web dizajn trendove.

Naučićete:

Zašto je HTML5 budućnost weba, kako da pravilno primenite novi standard i to na najčešćim primerima dizajna layout-a, na koji način da stranica bude preglednija, a kod čistiji i sa boljom organizacijom, kakve su mogućnosti novih tagova, koja je njihova svrha i namena, kako da jednostavnije ubacite audio i video zapise i ostale funkcije.

I još:

Poboljšajte vizuelni efekat vašeg sajta! Saznajte nova i olakšavajuća svojstva koja donosi CSS3. Rad sa CSS efektima koji predstavljaju revoluciju u web dizajnu, kroz vežbe i primere.

Usvojite sve novitete i uspešno ih primenite u radu - ulažite pametno!