Puna škola đaka! Prepodnevna klasa Krojačeve škole je u klupama

1. novembar 2012.

I narednu grupu đaka smo dočekali, pozdravili i poželeli im što uspešniji put od šegrta do majstora web zanata. Nestrpljivo su krenuli u svoju novu avanturu, u osvajanje novih znanja i veština.

Sada je škola puna od jutra do mraka, a dok iščekujemo prve rezultate školskih projekata i zadataka, priprema se i puni naredna decembarska klasa. S obzirom da su najažurniji već zauzeli svoja mesta u predstojećim klasama, pravo je vreme da i Vi obezbedite svoje, i to u željenom terminu. Spremni i bez nervoze dočekajte početak nastave koji planiramo za sredinu decembra za popodnevnu grupu, odnosno sredinu januara za prepodnevni termin. Obezbedite sebi elitnu nastavu iz oblasti web dizajna i prestižni sertifikat, učite od već priznatih majstora Krojačeve škole. Nema sumnje, to je dobitna kombinacija sa kojom nema rizika. Očekujemo vas!

Za dodatne informacije kao i rezervaciju mesta pozovite na broj 011 3162 710.