Radimo i učimo u ritmu novogodišnjih odluka

25. januar 2016.

Radna atmosfera ovih dana u punom je jeku.

Spakovali smo novogodišnje ukrase, prepričali praznične događaje i odmah uključili školsko zvono.

Časovi su počeli za zaposlene iz kompanije Ringier, koji u prepodnevnim terminima pohađaju specijalizovanu obuku.

Prošlog ponedeljka poželeli smo dobrodošlicu klasi 32, a njihove kolege iz popodnevne klase 31, obuku su počele u decembru, malo su obnovile pređeno gradivo i krenule u osvajanje novog znanja.

Mi se sada pripremamo za 17. februar, kada ćemo otvoriti novu učionicu i dočekati buduće PHP programere.

Organizacija stručnih obuka u okviru Trening centra teče po planu i upis je otvoren kao i uvek – tokom cele godine.

Planiramo proleće, jer tako žele naši budući učenici i uveliko rezervišu svoja mesta u klasama koje kreću u martu i aprilu.

Više o Krojačevoj školi i vašem mestu u njoj možete saznati ako nas pozovete telefonom 011 3162 710 ili nam pišete na: info@krojacevaskola.com.