Sajt za projekat Ornament – jedinstvena prezentacija učenika Krojačeve škole

26. maj 2014.

U okviru nekomercijalnog projekta Sjaj neba weba koji je pokrenut uz podršku Ministarstva za telekomunikacije i informaciono društvo Vlade RS, učenici Krojačeve škole završili su još jedan sajt.

Projekat Onament sada ima svoje mesto na internetu, a klasa 21 stekla je značajno iskustvo u izradi web prezentacije koja na jedinstven način dočarava srpsku srednjovekovnu umetnost. Sada na sajtu www.ornament.rs možete pogledati razglednice inspirisane ornamentima srednjovekovnih fresaka iz srpskih manastira, a u toku je punjenje sadržaja od strane klijenta.

Za učenike Krojačeve škole zadatak je bio inspirativan, a o njihovom radu najbolje svedoči preporuka Vladimira Vujovića, predstavnika i jednog od pokretača projekta Ornament:

"Sve pohvale za projekat Sjaj neba weba, Krojačevu školu i mladi tim web dizajnera koji nam je pomogao u izradi web prezentacije.

Poseban akcenat stavili bismo na profesionalizam i posvećenost ljudi iz Krojačeve škole, koji su dobrom organizacijom mlade i perspektivne dizajnere stavili pred izazov klijentovih zahteva i uspešno sa njima prošli put do cilja. Nadamo se da će ovaj model rada biti primer i drugima i da će Sjaj neba weba uspešno nastaviti u budućnosti.

Veliko hvala malim i velikim Krojačima za prijatno iskustvo i uspešno završen posao. Nastavite da krojite lepšu budućnost za sve."