Sjajan odziv – još samo jedno slobodno mesto u Školi PHP programiranja

16. april 2013.

Iako je do početka nastave u Krojačevoj školi PHP-a ostalo još nešto više od mesec dana, ostalo je još samo jedno slobodno mesto za termin od 12 časova. Još samo jedan kandidat ima priliku da se priključi obuci koja vas osposobljava da samostalno napravite sopstveni CMS (Content Management System), odnosno obuci koja pruža mogućnost da savladate osnove web razvoja. Uplovite u vode PHP programiranja u najsavremenijem radnom okruženju i uz renomirane Krojačeve stručnjake sa iskustvom, dok vas čak godinu dana nakon škole očekuje svesrdna podrška u svim vašim budućim projektima, kao i promocija na Krojačevoj berzi.

Previše je sjajnih razloga da biste propustili ovakvu šansu. Odvažite se i krenite u jednu od trenutno najtraženijih profesija, rezervišite svoje mesto pozivom na broj 011 3162 710.

Očekujemo vas!