Škola - oprema i učionica

20. april 2010.

NAJSAVREMENIJE RADNO OKRUŽENJE - UČIONICA:

Apple iMac 20""
MiniMac
LCD ekran 47""
Adobe CS5 (Dreamweaver, Fireworks)

10 nedelja / 200 časova / svakodnevna nastava
Osveženje tokom pauza
Materijal: USB, blok, olovka, skripte
Grupe do 8 polaznika
Podrška i konsultacije i posle školovanja
Jednogodišnji poklon hosting i .com domain za lične prezentacije polaznika

GALERIJA SLIKA KROJAČEVE ŠKOLE

Iz škole izlazite sa naprednim znanjem upotrebe web tehnologija i postavljenim internet prezentacijama - Vašim referencama. Napravićete:

• Vaš portfolio sajt (dobijate besplatan jednogodišnji hosting i domain .com)
  • Sajt za poznatog klijenta (projekat pomoći razvoja kvaliteta internet nastupa kompanija)
  • Dizajn sajta na zadatu temu

Nastava se održava svakog radnog dana po četiri časa, u periodu od 10 nedelja. Ukupan fond je 200 časova.

Nastava se održava u prostorijama Krojačeve škole web dizajna i podrazumeva rad u najsavremenijim uslovima - Apple okruženje i rad na iMac 20"".

Nastavu izvode Krojačevi renomirani web dizajneri i stručni predavači, kao i gostujući predavači.

Vrednovanje i analiza rezultata je sastavni deo nastavnog programa.

Tokom školovanja obezbeđeni su materijal, USB, skripte, osveženje tokom pauza.

Po pohađanju ne manje od 90% časova, polaznici polažu završni test. Po položenom testu polaznici stiču pravo na dobijanje sertifikata Krojačeve škole web dizajna.

Godinu dana nakon završetka školovanja polaznicima je obezbeđena podrška i konsultacija u ukupnom trajanju od 5 sati (putem mail-a, telefona, lično).