Slikaj, snimi, seci i napravi SAJT - Letnja škola za decu

19. maj 2011.

""Provedi najbolje leto - nauči da koristiš iMac računar, obrađuj fotografije, montiraj video i onda napravi svoj SAJT!""

Krojačeva škola u saradnji sa SportKop-om ove godine realizuje Krojačevu letnju školu MULTIMEDIJE za decu od 10 do 15 godina. Škola će biti organizovana tokom jula i avgusta na Kopaoniku i pored svakodnevne nastave učesnici će imati organizovane sportske aktivnosti, izlete, zabavu.

UPIS JE U TOKU, broj mesta je ograničen. Podrška: akcija Klikni bezbedno.

Za više informacija posetite: multimedija.krojacevaskola.com

Mesto: Kopaonik
Uzrast: 10 - 15 godina
Polazak: 23. jul 2011.
Trajanje: 10 dana (9 noćenja), pun pansion
Program ukratko: Obuka za rad na iMac računarima i korišćenje Apple multimedijalnih programa za obradu fotografija i videa, pravljenje web sajta, sigurno korišćenje interneta, sportske aktivnosti, animacija i celodnevni izlet. Sertifikat Krojačeve škole za polaznike škole.
Oprema: Rad na iMac računarima i pratećoj Apple opremi. Materijal za rad (skripte, radni blok, prateći nastavni pribor).