Šta je starije – kopirajting ili dizajn? Šta je važnije – pero ili četkica?

27. februar 2017.

Učenici web dizajn klasa 37 i 38 i neki naši dragi bivši đaci pre nekoliko dana imali su priliku da slušaju gostujuće predavanje Slavoljuba Stankovića, pisca, kopirajtera, kreativnog direktora i učitelja novih generacija kopirajtera.

Jasno je koliko je gostujući čas bio zanimljiv, trajao je dva sata.

Učenici su sa punom pažnjom slušali priču o značaju saradnje kopirajtera i dizajnera, o kreativnom procesu, brendovima, radu u kompaniji, o klijentima.

Saveta i pitanja bilo je toliko da se razgovor nastavio i kada je gost otišao. Zato prenosimo utiske nekih učenika i predavača:

Andrej: „Osetio sam da je predavanje koje smo slušali od velikog značaja, jer je u vezi sa našom budućnošću i poslom. Imam utisak da sam omađijan nakon ove priče.“

Aleksandar: „Inspirativno predavanje, puno pozitivne energije.“

Nadežda: „Podsticajno i nesebično. Držao nam je pažnju sve vreme. Ovo je predavanje koje se prepričava.“

Ilija: „Ovo je bilo ohrabrujuće. Sada sam se osilio.“

Jelena: „Stavio nam je do znanja šta i kako treba da radimo.“

Lazar: „Motivaciono predavanje koje ima smisla.“

Mihailo: „Hvala na spoznaji.“

Bojan (naš predavač): „Ni jeda rečenica nije bila suvišna. Pravi kopirajter. I pokazao nam je koliko je važno da budemo svoji.“