Stigao je klijent – prvi profesionalni izazov za najnoviji tim web dizajnera

22. novembar 2016.

Trideset i peta klasa upoznala je svog prvog klijenta.

Andrijana i Zoran Cvejić predstavili su rad i osnovne karakteristike Marco`s shop-a koji se bavi prodajom, servisiranjem i održavanjem bicikala i opreme za bicikle, motocikle i skutere.

Procedura saradnje sa klijentom podrazumeva prosleđivanje materijala za sajt, slušanje zahteva i pažljivo postavljanje pitanja. Zatim istraživanje i izradu idejnog rešenja.

Učenici su uspešno prošli sve korake, a klijent će ovih dana saopštiti svoj izbor idejnog rešenja.

Učionica Krojačeve škole web dizajna uskoro će u popodnevnim časovima postati jedna mala IT kancelarija. Svaki učenik imaće poseban zadatak i tačan rok za završetak projekta.

Predavači će pratiti rad i pružati podršku, ali veliki deo posla prepušten je učenicima.

U ovoj nedelji web dizajneri imaju priliku da pokažu koliko su naučili. Otkriće kako funkcionišu u timu, kako odgovaraju na klijentove zahteve i izmene i šta sve treba da poprave u radu.

Znamo da su na početku i da nije lako, ali svaki ispravan poslovni korak veoma je važan i otvara velika vrata kvalitetnog web dizajna.

Zato nema gledanja kroz prste kada je rad za klijenta u pitanju. Sve je važno i sve se računa.