Sve je završeno – SAVRŠENO!  Popunjene prolećne klase Krojačeve škole web dizajna

Sve je završeno – SAVRŠENO! Popunjene prolećne klase Krojačeve škole web dizajna

20. februar 2014.

Tokom proteklih mesec dana Krojačeva škola otišla je korak dalje, pomerila granice i još jednom dokazala – učenje je jedini pravi put do uspeha.

Dve prolećne klase Krojačeve škole web dizajna popunjene su u rekordnom roku. Ovih dana počeo je upis za septembarsku klasu i neka mesta već su rezervisana.

Delimo naš uspeh sa vama i srećni smo, jer dokazujemo da veliki broj ljudi želi da uči, da se usavršava i isključivo svojim znanjem postigne uspeh. Zar to nije divno?

Spremno ćemo dočekati grupe 22 i 23, upoznati ih sa tajnama zanata, a bivšim učenicima i dalje pružamo podršku i pomoć u samostalnom radu.

Ovo nije sve – učimo i mi!

Uskoro očekujte unapređene programe, nove treninge i još mnogo saveta koji Krojačevim učenicima pomažu da upotrebe znanje stečeno u našoj školi.

Ukoliko želite da saznate nešto više o obukama i programima Krojačeve škole, možete poslati pitanja na mejl info@krojacevaskola.com ili nam se obratiti telefonom na broj 011 3162 710.