Tri dame, jedan gdin i leto za pamćenje

28. avgust 2017.

Već smo pričali o njima, ali nas svakih nekoliko dana oduševe nekim lepim vestima i sada želimo još bolje da vam ih predstavimo.

Završili su kurs web dizajna u junu i odlučili da leto iskoriste za usavršavanje, nadogradnju i rad. Pametna odluka. Njih četvoro svaki dan dolaze u Krojačevu školu (više i ne znamo kako bismo bez njih) i rade, kodiraju, dizajniraju, uče.

Do sada su napravili dva web sajta za klijente, čekaju odgovor na ponudu za treći, osmišljavaju web sajt svoje grupe i brenda koji grade: 3&1 Design.

Zašto je to pametna odluka?

Ovo je tim koji ima realna očekivanja. Oni znaju da uspeh ne dolazi preko noći i da nije dovoljno samo završiti kurs web dizajna. To je početak, a za uspeh je važno usavršavanje, sticanje brzine, rutine, razmena iskustava. I to su odlučili da rade u najboljem okruženju, u školi gde smo im svi na raspolaganju. Hvala na poverenju, ljudi!

Ali, da znate, sve su sami uradili! Nije bilo potrebe za našom većom asistencijom.

I, ko su oni? Tadadadaaaaaaaaa, predstavljamo vam:

Uskoro i web sajt 3&1 Design, a do tada ih slobodno angažujte, odlični su!