U novu godinu sa novim znanjem - UPIS U TOKU

10. januar 2011.

U toku je upis za 31. januar za prepodnevnu smenu - od 12.00 č
Preostalo je još JEDNO slobodno mesto

Rezervišite mesto pozivom na 011 3162 710.

""Školujte se za jedno od najtraženijih zanimanja današnjice - postanite DOBAR web dizajner"" - rečenica je iz reklamnog TV spota Krojačeve škole web dizajna. Konkursi za nova radna mesta govore u prilog tome i utisak je da postoji izrazit trend rasta potražnje web dizajnera.

Ono što u oglasima ne piše, ali je odlučujuće, jeste da se traže DOBRI web dizajneri.

Često se susrećemo sa pitanjem ""Zašto obuka, zašto ne učiti samostalno?""
Organizovana obuka sublimira višegodišnje znanje i iskustvo koje se metodički prenosi i zahvaljujući čemu se izbegavaju sve početničke greške, prazan hod, skretanja sa puta. Ipak, ona ne isključuje samostalno i kontinuirano učenje. Pogotovo kada je u pitanju web dizajn - jedna toliko živa i brzo rastuća oblast.

Svi se mi bavimo kuvanjem, ali su svetsku slavu i priznanja stekli samo profesionalni kuvari, oni koji su obučavani, trenirani, pripremani za taj posao. I oni koji i dalje svakodnevno uče, probaju nešto novo, upuštaju se u nove izazove.

Slično je i sa web dizajnom. Svi mi možemo na ovaj ili onaj način biti web dizajneri. Pitanje je kako biti DOBAR?

I zato - postanite DOBAR web dizajner. Krojačeva škola je put do toga.