Upisna groznica u Krojačevoj školi – Još dva slobodna mesta za decembarsku klasu

14. novembar 2012.

Nikada brže, došli smo do finala upisa za klasu koja kreće sredinom decembra, termin od 17 časova. Ostala su još samo dva slobodna mesta i opet je na redu vaša brzina. Samo još dva kandidata imaće priliku da uče od najboljih, da za deset nedelja savladaju i usvoje znanje i sve veštine potrebne za uspešno izradjivanje web prezentacija. Aktuelizovan program, najnoviji standardi i iskustvo jedne web dizajn firme izdvajaće vas i izbaciti u prve redove traženih web dizajnera. Uz vas smo i godinu dana nakon škole, za sva pitanja i nedoumice koje budu doneli samostalni projekti. Promovišemo vaš rad na sajtu Krojačeve berze, specijalno namenjenom našim sertifikovanim polaznicima. Obezbedite sebi dodatni posao ili promenu karijere. Odluka je vaša. Ali mora biti i brza!

Za više informacija i rezervaciju mesta pozovite 011 3162 710.

Očekujemo vas!