Uskoro pojačanje – Krojačeva škola pokrenula još jednu grupu polaznika

6. februar 2013.

Krojačeva škola poželela je dobrodošlicu još jednoj grupi polaznika, koja vedra i nasmejana kreće ka novim znanjima. Posle deset nedelja avantura sa najaktuelnijim verzijama web programa i alata, elitne nastave i metodologije, očekuje ih prestižni sertifikat Krojačeve škole, promocija i predstavljanje na Krojačevoj berzi web dizajna. Jedinstveno i neprocenjivo iskustvo!

I, dok web tržište iščekuje svoje novo pojačanje, mi vas podsećamo da je upis u zimske klase okončan, ali da su već u pripremi prolećne klase koje bi krenule krajem marta, odnosno početkom aprila tekuće godine. Na vreme obavite rezervaciju mesta i obezbedite sebi ulaznicu u svet web dizajna, zakoračite u svet traženih i uspešnih!

Za dodatne informacije i rezervaciju mesta, pozovite 011 3162 710.

Mi vas očekujemo!