Uskoro ponovo školsko zvonce – Kreće nastava u Krojačevoj školi

30. avgust 2013.

Bliži se septembar, simbol školskih klupa i učenja. Nakon letnjeg odmora, pripreme u Krojačevoj školi su u jeku i dobrodošlica za nove đake je spremna. Septembarska grupa od 17 časova je puna, a samo jedno slobodno mesto ostalo je u oktobarskoj klasi, u terminu od 12 časova, stoga veoma je važno da požurite ukoliko želite da se priključite jesenjem ciklusu učenja. Pozivom na broj 011 3162 710 možete dobiti sve potrebne informacije kao i rezervaciju jedinog preostalog mesta, a sve ostale nova prilika za učenje očekuje u decembarskim klasama, kada ćemo dočekivati nove buduće web dizajnere i PHP programere.

Da ne biste ostali bez trenutno najkvalitetnije obuke u oblasti web dizajna ili PHP programiranja, prijavite se na vreme! Broj mesta po grupi je i dalje ograničen!