Uspešan projekat učenika klase XXIV – završen je sajt za firmu Alfavet

25. decembar 2014.

Predstavljamo sajt firme Alfavet koji su uradili učenici klase XXIV, a sada već web dizajneri. Ovo je još jedna uspešno završena web prezentacija u okviru nekomercijalnog projekta Sjaj neba weba.

Učenici su tokom obuke stekli jedno dragoceno iskustvo, upoznali su se sa svim fazama saradnje sa klijentom, stekli prve reference, a rezultat svega je kvalitetan web sajt koji možete pogledati na adresi www.alfavet.rs.

Pozitivne utiske nakon uspešne saradnje istakli su i predstavnici firme Alfavet:

Krojačevoj školi iskreno i od srca veliko hvala za izradu sajta, kojoj je prethodilo jedno uzbudljivo, nadasve avanturističko iskustvo od same ideje do realizacije.

Posebno bismo istakli fantastičnu saradnju i koordinaciju između predavača, polaznika i klijenta, prepunu razumevanja, strpljenja i tolerancije.

Smatram da smo svi naučili po nešto u opštem smislu, životnom, a naročito profesionalnom. Uspeli ste od potpunog laika, ali kreativno nadarenog, savetima i nesebičnom pomoći napraviti semiprofesionalca, bar na nivou njegove firme.

Za polaznike imam samo reči hvale, svi do jednog su nas prijatno iznenadili idejnim rešenjima sajta i bila je prava agonija svesti izbor na jednog.

Put je bio kratak, popločan nizom anegdota, brzog tempa, mnoštvom materijala i ideja koje ste uspeli isfiltrirati i pretočiti u, za nas, odličan sajt.

Apsolutno sve pohvale i iskrene preporuke školi i polaznicima. Savet budućim klijentima je da se slobodno prepuste i upuste u ovaj nebom dan projekat."

Martina Prokopljević, Alfavet d.o.o.