Važan cilj i odgovoran zadatak - izrada web sajta za Gerontološko društvo Srbije

28. jun 2016.

Nedavno je klasa 34 budućih web dizajnera počela rad na idejnim rešenjima za svog prvog klijenta.

Gerontološko društvo Srbije ukazalo nam je veliko poverenje. Odlučili su da učenici Krojačeve škole web dizajna u okviru projekta Sjaj neba weba redizajniraju njihov postojeći web sajt.

Posetio nas je Miloš Nemanjić, predsednik GDS-a, upoznao učenike sa osnovnom misijom i vizijom Društva, predstavio istorijat, aktivnosti i strpljivo odgovarao na pitanja budućih web dizajnera.

Gerontološko društvo Srbije osnovano je 1973. godine i baveći se pitanjima starenja i starosti ostavlja neizbrisiv trag u oblasti gerontološke misli i prakse ne samo u našoj zemlji, već u čitavom regionu.

Veoma značajan cilj GDS-a je informisanje šire javnosti o prirodi starenja i starosti i doprinos formiranju pravilnog društvenog odnosa prema starim licima.

Potreba za funkcionalnim i kvalitetnim web sajtom GDS-a više je nego očigledna.