Važno obaveštenje: Ne propustite željeni termin!

25. jun 2012.

Upis u septembarske klase je u najvećem jeku, i imamo još samo po par slobodnih mesta u oba termina, 12 ili 17 časova. Požurite i rezervišite odgovarajući termin, a onda uživajte bezbrižno u ostatku leta! Pravo osveženje je da sa plaćanjem rata možete krenuti tek tri nedelje pre početka nastave.

Da podsetimo: Naučićete najnovije verzije HTML5 i CSS3, rad sa klijentima i najaktuelnije svetske trendove u struci. Nastavu izvode Krojačevi renomirani predavači, puni znanja, veština kao i strpljenja za sva Vaša pitanja. Tu je i neizostavna podrška čak godinu dana nakon škole kao i promovisanje na Krojačevoj berzi web dizajna.

Da zaključimo: Previše dobro da bi se propustilo!

Dodatne informacije kao i detaljniji program škole možete dobiti pozivom na broj 011 3162 710.