Veliko interesovanje za Krojačevu školu PHP-a

27. mart 2013.

Prema reakcijama koje dobijamo, slobodno možemo reći da je Škola PHP-a izazvala vaše veliko interesovanje. Trenutno jedna od najtraženijih profesija PHP programer opravdala je svoj naziv, i mesta u grupi se već popunjavaju, stoga odluku morate doneti brzo. Ukoliko želite da budete osposobljeni da napravite sopstveni CMS (Content Management System), ovladate bazama podataka, bavite se bezbednošću, upoznate JavaScript, MySQL, PHP objektno programiranje i još mnogo toga, priključite se prolećnoj klasi Škole PHP-a koja sa radom kreće sredinom maja, u terminu od 12 časova.

Iskoristite jedinstvenu priliku da za 10 nedelja (200 časova) ovladate materijom i postanete dobar PHP programer, a mi smo vam obezbedili promociju i tu smo za vas čak godinu dana nakon škole za sva pitanja i podršku u samostalnom radu.

Dodatne informacije, detaljniji program kao i rezervaciju mesta u grupi možete dobiti pozivom na broj 011 3162 710.

Očekujemo vas!