Veoma važna vest - od septembra Frontend developeri u Krojačevoj školi

17. maj 2017.

Kako da ne budemo ponosni na nas u ovoj godini? Tek je polovina 2017., a mi smo već stigli da završimo obuku prvih full-stack programera, održimo trening marketinga, upišemo 40. klasu web dizajna, pokrenemo online učenje, a sada i ovo - Frontend developer obuku.

Zašto smo se odlučili na taj korak? Jednostavno. Znamo da je Frontend developer jedno od najtraženijih zanimanja u IT svetu, a isto tako znamo da imamo najbolji kadar koji budućim učenicima može obezbediti da to i postanu.

A kako se postaje Frontend? Tako što se uči, radi, uči, radi i tako u krug. Počinje se sa HTML-om, zatim sledi CSS, Responsive, Bootstrap, SASS, JavaScript, AJAX, jQuery, Git i GitHub. Mi dajemo znanje, a od učenika očekujemo rad.

Požurite da se informišete jer je početak obuke rezervisan za septembar. Mi vas čekamo u Nikolaja Ostrovskog 3, na broju telefona 011 3162 710, a tu je i mejl info@krojacevaskola.com.