Vesti iz nove učionice – WordPress developeri spremni za projekte. Čestitamo!

3. jun 2016.

Pre nekoliko dana u našoj novoj učionici WordPress developeri završili su obuku i dobili sertifikate.

Novo radno okruženje prijalo je svima, a nakon deset dana učenja i vežbanja, kolege kažu da su se trud i rad isplatili.

Svi zadaci, kako domaći, tako i oni na časovima, uspešno su savladani.

Učenici kažu da je predavač bio izuzetno strpljiv i trudio se da na najbolji način prenese znanje koje je stekao tokom dosadašnjeg usavršavanja i rada na WordPress projektima.

Podrška koju će novi WordPress developeri dobijati od predavača i svojih starijih kolega neizostavni je deo učenja, napredovanja i sticanja sigurnosti u poslu.

Sada još jednom čestitamo kolegama. Čekamo da nam se jave i ubrzo obaveste o svojim projektima, a biće ih mnogo, sudeći po traženosti i zastupljenosti WordPress-a danas.

Za to vreme, upis za novu WordPress obuku je u toku i možete se javiti mejlom info@krojacevaskola.com ili telefonom 011 3162 710 i 069 200 30 20.