Vinska kuća Rakićević - uskoro novi sajt naših učenika

12. jun 2014.

Klasa XXIII budućih web dizajnera Krojačeve škole već uveliko vredno radi na postavljanju sajta za svog prvog klijenta. Pre nekoliko dana upoznali su se sa Milanom Kostićem, predstavnikom Vinske kuće Rakićević iz Velje Glave kod Aleksandrovca. Milan je polaznicima predstavio način rada, istoriju i ciljeve Vinske kuće Rakićević, a zatim je obrazložio kako bi želeo da izgleda njihov budući sajt.

Uskoro ćemo videti kako su se naši učenici snašli u svom prvom angažmanu i timskom radu. Projekat Sjaj neba weba biće obogaćen još jednim sajtom, učenici će dobiti novu referencu, a klijent dobija besplatnu i kvalitetnu web prezentaciju. I najvažnije, rezultati desetonedeljnog rada i učenja u Krojačevoj školi vidljivi su odmah.