Vruća nedelja u Krojačevoj školi

23. jul 2012.

Nakon perioda učenja i usvajanja znanja, prolećna klasa Krojačeve škole je nadomak svog cilja. Poslednja je nedelja škole, nedelja koja donosi iščekivanje odabira pobedničkog idejnog rešenja od strane prvog pravog klijenta, a onda i osmišljavanje rešenje na zadatu temu. Kao veliko finale, tu je završni test koji polaznicima donosi i zasluženi sertifikat. Veliko uzbuđenje, velika sreća, a nakon toga i prikladna proslava. Kao sertifikovani web dizajneri, polaznici kreću putem novih projekta, novih ostvarenja.

Ukoliko i Vi želite da prođete izazovan put od šegrta do majstora zanata i da proživite uzbuđenje poslednje nedelje škole, požurite! Upis je već u toku i ostalo je još po par mesta u svakom od termina. Javite se i zauzmite svoje mesto u uzbudljivoj priči, koja Vam može ostvariti snove...

Informacije, kao i detaljniji program škole, možete dobiti i putem telefona 011 3162 710.