Web dizajneri iz Krojačeve škole za Dodir prirode

2. mart 2011.

Web dizajneri iz Krojačeve škole, Ognjen Đurović i Lazar Radivojša, napravili su sajt za Dodir prirode, starozanatsku sapundžijsku radionicu koja je jedan od odabranih učesnika za projekat Sjaj neba weba - sajt na dar.

Dizajn je urađen u skladu sa zahtevima i predlogom klijenta, a naši dizajneri su autori i logotipa firme.

Aleksandar Andrić iz Dodira prirode, kaže:

Kakva je Krojačeva škola, kakvi su ti mladi ljudi i kakav je njihov pristup radu najbolje govori činjenica da mi je drugi dan od postavljanja web prezentacije stigao mail od dugogodišnjeg poslovnog partnera: ""Svaka cast, veoma mi se dopada Vaš sajt! U ovo vreme loših reklama i prodaje na neviđeno - ovo je pravi praznik za oči.""

Mislim da ne treba ništa više dodati, a i hvala je zaista malo za ovo šta ste učinili.