Web operater o rokovima, procenama, klijentima i kvalitetu

1. april 2013.

Učenici XVII klase imali su jedinstvenu priliku da tajne zanata sa njima podeli weboperater, kompanija koja se nalazi u vrhu domaće web dizajn scene.

Nikola Ivković i Slobodan Đukić iz weboperatera, budućim web dizajnerima su kroz niz primera iz prakse i odličnu prezentaciju, istakli šta je to što klijenti i poslodavci očekuju od web dizajnera, koliko je važno poštovati rokove, usavršavati se i nikada ne prestajati sa učenjem, na koji način proceniti svoje vreme i vrednost projekata, kako odabrati saradnike i formirati tim.

Gostujuće predavanje weboperatera u Krojačevoj školi istakao je i značaj saradnje web dizajn firmi i važnost deljenja znanja i iskustava, umrežavanje i druženje.

Kada se takva neprocenjiva znanja dobijaju od web stručnjaka iza kojih su značajni klijenti i veliki projekti - znamo da je sada stavljena i trešnjica na našu tortu znanja.