WordPress obuka i zbog čega je završiti

14. januar 2014.

Krojačeva škola ne odustaje od svoje misije da vredne ljude željne znanja vodi ka uspehu. Zbog velikog interesovanja, u okviru Trening centra naše škole sada organizujemo dve WordPress obuke.

Evo nekih zanimljivosti o ovom vodećem CMS softveru:

• Istraživanja su pokazala da je WordPress developer danas jedno od najtraženijih zanimanja u svetu i kod nas.
  • WordPress je izbor sve većeg broja klijenata.
  • WordPress je vodeći CMS koji vam omogućava da samostalno kreirate svoje web prezentacije.
  • Poznavanje rada u WordPress-u unapređuje rad web dizajnera, kompanijskih marketinških IT sektora.

WordPress obuke u Krojačevoj školi vode pravi profesionalci, ljudi kojima je ovaj softver obezbedio veliki napredak u karijeri.

Upis je u toku i ostalo je još malo slobodnih mesta. Obuke počinju prve nedelje marta, održavaju se tri puta nedeljno (24+1 čas / dve nedelje), a o tome šta ćete naučiti, ceni i kako se prijaviti možete pogledati OVDE.

Pravo je vreme za učenje i uspeh - MART JE DOBAR ZA WORDPRESS!