Za kraj stare godine – novi programeri!

25. decembar 2013.

Iako se bliži kraj godine i mnogi već završavaju svoje projekte, tim Krojačeve škole i dalje radi sa zadovoljstvom, jer su učionice pune vrednih ljudi željnih znanja i uspeha.

Druga grupa budućih PHP programera upravo je započela svoju obuku tokom koje će otkrivati tajne vrhunskog programiranja.

Deset nedelja biće dovoljno da naši polaznici nauče kako da uz pomoć PHP-a imaju kontrolu nad MySQL bazom, radiće na svom blogu, koji će ažurirati preko samostalno razvijenog CMS-a. Po završetku škole imaće našu podršku u samostalnom radu i promociju na Krojačevoj berzi, mestu gde se dolazi u direktan kontakt sa klijentima.

Radujemo druženju sa našim polaznicima i željno iščekujemo njihove uspehe u novoj godini.