Za učesnike kratkih obuka Trening centra – gratis čas obuke rada na iMac računarima

10. septembar 2012.

Upoznali smo vas sa novinom da Krojačeva škola novu sezonu učenja počinje i sa Trening centrom, gde možete na brz i jednostavan način da se usavršite u oblastima: HTML5/CSS3, SEO, Responsive dizajn.

Želite da se prijavite na neki od njih ali mislite da tu postoji i problem – ne poznajete rad u okruženju iMac računara. Ali, bez brige! Obezbedili smo rešenje – gratis čas obuke, koji će vas uvesti u materiju i pripremiti za obuku koja sledi. Prilikom prijave na trening dovoljno je da napomenete da želite i dodatni čas. Ostaje jedino da požurite sa prijavom, jer je broj mesta po grupi ograničen.

Krojačeva škola nudi efikasna rešenja. Za dodatne informacije, pozovite nas na broj 011 3162 710.

Očekujemo vas!