Zagonetka! Šta je to? Nismo HOLLY, al' smo WOOD! I nije Japan.

5. novembar 2018.

Iskreno, ni mi ne znamo značenje markacije na ovom drvetu, ali imaćemo vremena da saznamo. Ali nije to današnja zagonetka!

Znate da smo skoro 10 godina u Zemunu. Tu ćemo biti i dalje, ali jedan deo naše škole, onaj koji počinje sa produkcijom VIDEO online kurseva je sada u nešto tišem i šumovitijem delu Beograda. I to je velika stvar za nas :) Počinjemo sa formiranjem studija za video snimanja IT i NonIT online kurseva, okupili smo sjajnu ekipu iza i ispred kamera i ulazimo u potpuno novu priču, a cilj ostaje isti - mi smo ŠKOLA U KOJOJ SE NAUČI.

Imamo super studio i beskrajno se radujemo :)

Evo i današnje zagonetke:

• Gde smo mi? Nije HOLLY, ali je WOOD. Nije HILL, al' za malo. Nije u Pizi, al' vidimo toranj.

Prvih 10oro koji nam pošalju tačan odgovor mejlom na info@krojacevaskola.com ili kao komentar na FB ili kako god zna i ume - dobija 50% popusta na bilo koji naš online kurs, čak i ako su na akciji!