Zasluženi uspeh i očigledna sreća! Čestitamo grupi XXI – postali su web dizajneri!

3. mart 2014.

Učenici XXI klase web dizajna proveli su deset zanimljivih i uspešnih nedelja u Krojačevoj školi. Svakog dana učili su nešto novo, upoznavali se sa tajnama web dizajna i odgovorno radili domaće zadatke.

Nakon završenog projekta za realnog klijenta, sređenih portfolio sajtova i dobro urađenog završnog testa, naši učenici stekli su zvanje web dizajnera.

Dodela sertifikata protekla je nezaboravno. Sreća je bila očigledna na licima učenika i čitavog tima Krojačeve škole. Uživali smo u druženju, ukusnom posluženju, bili smo oduševljeni tortom koju nam je poklonio bivši učenik, a devojke iz Red Bull-a su nas iznenadile svojim dolaskom i naše slavlje učinile veselijim.

Milena, Jelena, Ivana, Aleksandra, Dejane, Filipe i Nemanja, čestitamo! Krojačeva škola biće uz vas u narednim projektima, pružaće vam punu podršku u samostalnoj karijeri i slaviti svaki vaš uspeh.