Zašto Krojačeva škola web dizajna

16. mart 2010.

Zato što želite: STICANJE ZNANJA OD ONIH KOJI SE WEB DIZAJNOM ZAISTA BAVE, I TO USPEŠNO!
Prenosimo vam Krojačevo znanje i upoznajemo sa tajnama zanata i procesom rada - od prvog šava do gotovog internet odela. Znanje i iskustvo Vam prenose Krojačevi web dizajneri i Krojačevi stručni saradnici.

Upoznajte Krojača na www.krojac.com

Dobitnici najznačajnijih domaćih IT nagrada i priznanja, autori više od 200 internet prezentacija.

Krojačeva škola je zvanični Apple Regionalni trening centar. Prijavite se za BESPLATAN TRENING za korišćenje Apple računara i rad u Apple multimedijalnim softverima.

Zato što želite: ZNANJE IZ PRAKSE
Web dizajn u praksi - upoznajemo Vas sa tajnama zanata, pregovorima sa klijentima, koracima u realizaciji projekta, vidovima zaključivanja projekta, naplatom, opasnostima i prednostima, kako napraviti internet kampanju, kako nastupiti na inostranom tržištu, kako do projekta...

Iz škole izlazite sa naprednim znanjem upotrebe web tehnologija i postavljenim aktivnim internet prezentacijama - Vašim referencama:

• Vaš portfolio sajt (dobijate besplatan jednogodišnji hosting i domain .com)
  • Sajt za poznatog klijenta (projekat pomoći razvoja kvaliteta internet nastupa kompanija)
  • Dizajn sajta na zadatu temu

Zato što želite: NAJSAVREMENIJE RADNO OKRUŽENJE
Učionica Apple iMac 20"", grupe do 8 polaznika, materijal (USB, blok, olovka, skripte), osveženje tokom pauza

Zato što želite: ULAGANJE U SIGURAN USPEH
Iskoristite deseti deo vremena koje biste utrošili da sami ovladate web dizajnom na školovanje i učenje od onih koji su taj put prešli, ovladali su znanjem i postali prepoznatljiva i cenjena web dizajn firma. Ušteđeno vreme ćete upotpuniti izradom Vaših projekata za Vaše klijente i povratiti uloženo.

Zato što želite: REFERENTAN SERTIFIKAT
Po položenom završnom testu dobijate sertifikat Krojačeve škole web dizajna - potvrdu da ste znanje stekli od renomiranih web stručnjaka. Temelj koji ćete steći u Krojačevoj školi web dizajna svrstaće Vas u red cenjenih i traženih web dizajnera Srbije.

Zato što želite: KONSULTACIJE I POSLE ŠKOLOVANJA
Pratimo Vaš rad i pomažemo Vam u samostalnom nastupu na web tržištu. Svakom polazniku po završetku školovanja pružamo ukupno 5 sati konsultacija i podrške po završetku školovanja.

Zato što želite da postanete DOBAR i USPEŠAN web dizajner

POSTANITE DOBAR WEB DIZAJNER I IZBOR NAJUTICAJNIJIH KLIJENATA

Učionica Apple iMac 20"", Adobe CS5 (Dreamweaver, Fireworks)
10 nedelja / 200 časova / svakodnevna nastava