Završena je Specijalizovana obuka za pripadnike Ministarstva odbrane Republike Srbije

2. jun 2014.

U okviru Trening centra Krojačeve škole završena je prva Specijalizovana obuka za pripadnike Ministarstva odbrane Republike Srbije.

Plan i program ove obuke bili su u skladu sa profesionalnim potrebama polaznika, a jedini cilj bio je sticanje i unapređivanje znanja.

Nakon deset nedelja učenja i praktičnog rada, pripadnici Ministarstva odbrane uspešno su savladali znanja iz oblasti web dizajna i frontend developmenta.

Sigurni smo da će veštine stečene tokom Specijallizovane obuke biti uspešno primenjene tokom razvoja svih web prezentacija Ministarstva odbrane Republike Srbije.

Pozitivni utisci i zadovoljni polaznici podstiču nas da budemo još bolji:

Izuzetno dobri uslovi za IT usavršavanje. Plan i program prilagođeni su potrebama i zahtevima polaznika. Krojačeva škola prati trendove u sferi IT usavršavanja i zahteve privrede u pogledu profila znanja koje se dobija po završetku obuke.

Znanje koje se stiče korisno je pre svega za dizajnere i programere koji će neposredno raditi na razvoju web aplikacija.

Major Zoran Bobar
Ministarstvo odbrane Republike Srbije