Zbog čega WordPress?

7. februar 2014.

Da li znate da 90% klijenata danas traži sajtove čiji sadržaj mogu uređivati sami?

WordPress je izbor sve većeg broja korisnika jer omogućava samostalno ažuriranje sadržaja, dodavanje stranica, slika i tekstova.

Veliki broj web dizajnera danas uspešno radi u WordPress-u koji im obezbeđuje bolju zaradu i više klijenata. Ovaj softver nudi brojne mogućnosti za izgradnju dobrog web sajta, a to ne podrazumeva samo menjanje sadržaja u već gotovoj temi.

Zbog čega završiti WordPress obuku?

• Zato što poznajete HTML i CSS i želite da napravite nešto više od prezentacionog sajta.
  • Zato što vam WordPress omogućava kontrolu dinamičkog sadržaja na sajtu bez ograničenja u dizajnu.
  • Jer WordPress danas uspešno koristi veliki broj dizajnera.
  • Poznavanje rada u WordPress-u osiguraće Vam nove klijente, bolji posao i veću zaradu.

Kome je obuka namenjena?

Web dizajnerima i svakome ko poznaje HTML i CSS a želi da primeni najnovije web dizajn trendove kako bi unapredio svoj projekat.

Šta ćete naučiti?

• Kako od idejnog rešenja bez programiranja napraviti kompletan sajt u WordPress-u.
  • Napravićete child temu na osnovu svog dizajna.
  • Naučićete šta su WordPress teme i kako ih implementirati.
  • Rad sa novim verzijama WordPress-a i dodacima.
  • Šta su widget-i i kako ih podešavati, šta su plugin-ovi, čemu služe i kako se instaliraju.
  • Kako/gde odabrati i ispravno koristiti plugin-ove.
  • Koji su tipovi korisničkih naloga.
  • Biće vam jasno šta je WordPress, šta sadrži osnovni urednički panel i kako se uređuje sadržaj u WordPress-u.
  • Upoznaćete se sa kompletnom procedurom izrade sajta od pregovora sa klijentom do postavljanja potpuno funkcionalnog sajta.

U toku je upis za WordPress obuku u Krojačevoj školi koja počinje u martu. Sve informacije možete dobiti mejlom na info@krojacevaskola.com ili telefonom 011 3162 710.