Digitalni marketing, alati i platforme

Nauči i koristi Aweber, Trello, Social Pilot, Ads Manager, Blogger, Stencil...

Upiši kurs

75€ 33€

Plaćanje u jednoj rati

Nauči gde je najbolje primeniti digitalni marketing, koje alate i platforme koristiti - lako i uspešno!

Konkretno ćeš naučiti na koji način da odabereš i koristiš najbolje alate i platforme za dobar digitalni marketing.

Danilo Grbić te vodi u pustolovinu koja će ti dati čvrste temelje da uspešno predstaviš svoj biznis na društvenim mrežama. U ovom kursu ćeš naučiti kako da kreiraš Aweber nalog, Trello, Social Pilot i koristiš ih u poslu, upoznaćeš mogućnosti Ads Manager-a na Facebook-u i Google-u, napravićeš blog na Blogger-u Tumblr-u, koristićeš Stencil.

Kroz znanje te vodi stručnjak, ti nauči, primeni i promeni.

8 Video lekcija 1h 1m 54s

1 Digitalni marketing, alati i platforme 1h 1m 54s
  • Email alati Pogledaj video
  • Domen, hosting i web sajt
  • Project Management
  • Menadžment društvenih mreža
  • Menadžment reklamiranja
  • Blog
  • Grafički dizajn
  • Platforme za podršku
  • KVIZ - Digitalni marketing, alati i platforme - kviz - 8 pitanja

Sandra Jevtić

Odličan je! Puno novih stvari i nepoznatih termina za mene. Pa eto prilike da se nešto novo čuje i nauči.
Female icon

Jelena Žigić

Super
Maja Knežević

Super!
Female icon

Natalija Terzić

Jako lepo koncipirano, sve potrebne alatke i platofrme su koncizno i informativno objvašnjene. Kurs drži pažnju i odgovarajućeg je trajanja.
Male icon

Vasko Davkov