Digitalni marketing, komunikacija

Svako mesto ima svoja pravila komunikacije, nauči ih

8 58m 18s

Upiši kurs

50€ 29€

Plaćanje u jednoj rati

Kako komunicirati na Facebook-u, Instagramu-u,LinkedIn-u, TikTok-u i zašto?

Svako mesto ima svoja pravila komunikacije i treba ih poštovati, primeniti i uskladiti svoj ton i način komuniciranja.

Danilo Grbić te vodi u pustolovinu koja će ti dati čvrste temelje da uspešno predstaviš svoj biznis na društvenim mrežama. U ovom kursu ćeš naučiti kako da otvoriš FB Page, Biznis Instagram, LinkedIn stranicu, TikTok i Twitter profil, kao i koliko je važna internet reputacija za uspeh nekog biznisa.

Kroz znanje te vodi stručnjak, ti nauči, primeni i promeni.

8 Video lekcija 58m 18s

1 Komunikacija na internetu 58m 18s
  • Komunikacija na internetu
  • Online reputacija
  • TikTok
  • Botovi i Messenger bot
  • KVIZ - Komunikacija na internetu - 9 pitanja
Clock Završni rad (Digitalni marketing, komunikacija)

Potvrdi svoje znanje za kurs Digitalni marketing, komunikacija, uvežbaj dobro i stekni rutinu! Napravili smo izazovan zadatak za ovaj kurs. Neće ti biti lako, ali se višestruko isplati.

Sass online kurs -...

SASS

Sass online kurs - CSS sa super moćima! Naučićeš ga super i bez lutanja.

Danilo Grbić

Digitalno oglašavanje, predavač