Dobili ste posao i šta sad?

Zaposlili ste se! Ostanite i opstanite u sistemu koji vam odgovara

9 56m 39s

Upiši kurs

70€ 28€

Plaćanje do 2 rate

Dobili ste posao. Čestitamo! Šta dalje?

Kurs je namenjen prvenstveno onima koji su na početku karijere, onima kojima je to prvi posao i čak i onima koji imaju višegodišnje iskustvo, ali prvi put rade u korporativnoj organizaciji. Lekcije i teme su tako koncipirane da mogu biti pogodne i onima koji su već neko vreme u organizaciji.

Teme su praktične, razumljive i prezentuju se lako razumljivim jezikom. Na kraju kursa zaposleni mogu da rešavaju nekoliko problema kroz koje će prikazati svoje gledište određenog problema ili situacije i time pokazati na koji način razmišlja.

Na ovom putu vodič će ti biti Vladimir Miletić, poslovni mentor i karijerni savetnik.

9 Video lekcija 56m 39s

1 Dobili ste posao i šta sad? 56m 39s
  • Dobili ste posao i šta sad, uvod Pogledaj video
  • Šta je biznis i koja su njegova pravila
  • Različiti interesi u sistemu
  • Glavni interesi i uloge u organizaciji
  • Šta morate da znate o kompaniji u kojoj radite
  • Vrednosti kompanije
  • Kompanijski bonton
  • Pravila ponašanja
  • KVIZ - Dobili ste posao i šta sad? - 10 pitanja
  • Preporuka knjiga
Clock Završni rad (Dobili ste posao i šta sad?)

Potvrdi svoje znanje za kurs Dobili ste posao i šta sad?, uvežbaj dobro i stekni rutinu! Napravili smo izazovan zadatak za ovaj kurs. Neće ti biti lako, ali se višestruko isplati.

David Despotovski

Sjajan.
Female icon

Ana Jovanić

Poučno i sažeto, svi najbitniji detalji o dinamici u biznis svetu su objašnjeni. Preporučujem kurs kao početnu tačku za dalja istraživanja ove teme.
Female icon

Jelena Žigić

Mnogo podela za koje nisam znala da postoji. Neke od postavljenih knjiga na stolu sam i pročitala.
Male icon

Damir Dimitrijevic

Lepo objasnjeno, sazeto a korisno. Ocekujem nastavak.

Bootstrap 4 -...
5 (1122 učenika)