Emocionalna inteligencija

Razvoj emocionalne inteligencije za uspeh u poslu

8 46m 08s

Upiši kurs

70€ 35€

Plaćanje u jednoj rati

Emocionalna inteligencija za uspeh u poslu

EI je mera “zdravog razuma i mudrosti”. Ona se može razvijati i razvija se tokom godina, čak i onda kada smatramo da smo uspešno razvili EI, nađe se prostor za nešto što nismo znali, razumeli ili primenili.

U ovom kursu ćeš saznati na koji način EI može uticati na tvoj poslovni uspeh, a uporedo sa tim i kako se sve to može preneti na život van posla.

Kurs sadrži video predavanja, primere iz prakse, vežbe, zadatke i radni materijal koji će ti pomoći da razviješ EI i uspeh u poslu.

Na ovom putu vodič će ti biti Tamara Tomović, edukator, mentor, koučing iz oblasti liderstva, emocionalne inteligencije, rezilijencije, stresa, pozitivnog liderstvo i pozitivne kulture.

8 Video lekcija 46m 08s

1 Emocionalna inteligencija 46m 08s
  • Emocionalna inteligencija, uvod Pogledaj video
  • Razumevanje sebe
  • Domaći - Samoostvarivanje, zadatak
  • Izražavanje sebe
  • Primer
  • Odnosi sa drugima
  • Donošenje odluka
  • Stres
  • Emocionalna inteligencija, istaknuto
  • KVIZ - Emocionalna inteligencija, kviz - 14 pitanja

Milena Milošević Micić

Insightful

Sve što ti je...

Frontend developer

Sve što ti je potrebno da postaneš odličan frontend developer! Uvek traženo zanimanje! Plaćanje do 4 mesečne rate!

Tamara Tomović

Predavač - MindProtect