Finansijski kontroling

Nauči kako da organizacija zaista ostvari strateške ciljeve

Upiši kurs

70€ 56€

Plaćanje do 2 rate

Kako postati uspešan finansijski kontroler?
Poslovno znanje na dlanu.

Izazovna i veoma dinamična funkcija neophodna kompanijama - finansijski kontroler. Navigator koji usmerava ka ostvarenju strateških ciljeva, osoba na koju se kompanija oslanja od samog temelja, odnosno uspostavljanje internih procedura.

Krojačeva škola u saradnji sa kompanijom Peterhof Consulting & Edu realizovali su online kurs o finansijskom kontrolingu kroz koji vodi Miloš Milosavljević. Miloš je kao konsultant radio na brojnim projektima kao što su Banca Intesa, Politika N&M, EMS, DonCafe i drugi. Učestvovao je na više međunarodnih projekata pod pokroviteljstvom Evropske komisije, Švajcarske agencije za razvoj i IPA.

Znanje koje vredi.

11 Video lekcija 1h 12m 56s

1 Poslovi finansijskog kontrolera 19m 28s
  • Uvod u Finansijski kontroling Pogledaj video
  • Poslovi i odgovornosti finansijskog kontrolera
  • Poslovi i odgovornosti finansijskog kontrolera 2
  • Znanje i veštine
2 Finansijsko izveštavanje 20m 19s
  • Uvod u finansijsko izveštavanje
  • Finansijski izveštaji
  • Finansijsko i menadžersko izveštavanje
3 Finansijska analiza 33m 09s
  • Uvod u finansijsku analizu
  • Vrste finansijske analize
  • Vertikalna i racio analiza
  • Odjava
  • KVIZ - Finansijski kontroling, kviz - 3 pitanja

Female icon

Đurđica Đurđević

Ovaj mini kurs predstavlja dobru bazu za dalje usavršavanje u ovoj oblasti.
Ljiljana Popovic

Vrlo jasno i precizno objašnjeno šta je sam finansijski kontroling i koja predznanja treba da imamo i na šta da obratimo pažnju kada tome pristupimo, kao i u kom pravcu treba da idemo tokom samog rada. Bilo bi dobro da postoji i drugi deo kursa, koji bi na sveobuhvatiji način i iscrpniji pojasnio sam pravac vodjenja postupka kontrolinga. Hvala Vam!
Slađana Joksović

Zadovoljna sam predavanjima ali sam očekivala i da se pokažu pratktični primeri sa formulama kako se izračunavaju finansijski pokazatelji. Takođe 3 pitanja za dobijanje sertifikata mislim da je u odnosu na pređeni teorijski deo, malo. Više pitanja i kvizova bi bilo od velikog značaja.

jQuery online kurs -...

jQuery

jQuery online kurs - „Write less, do more“ i sve je rečeno.

Miloš Milosavljević

Predavač (Finansije)