Ključne veštine u prodaji

Uči od najboljih! Praktične prodajne tehnike i veštine za bolji biznis

16 57m 31s

Upiši kurs

70€ 56€

Plaćanje do 2 rate

Ključne veštine koje treba da poseduje svako ko se bavi prodajom... Nauči od najboljih!

Svi naši kursevi su nam kao deca i sve ih volimo podjednako, ali OVAJ nas ostavlja bez daha! Prodaja nije samo talenat već i upotreba tehnika i veština, a sa setom alata i znanja koji dobijaš u ovom kursu, postaćeš uspešan prodavac i prodaja će biti tvoje igralište.

Biljana Ždrale je diplomirani psiholog, ali se ceo svoj radni vek bavi prodajom. Najpre je radila kao prodavac, zatim rukovodila prodajnim timovima, a poslednjih 15 godina radi kao konsultant i trener u oblasti prodaje. Zajedno sa suprugom je vlasnica franšize najveće svetske konsultantske kompanije u oblasti prodaje – Mercuri International.

Znanje koje vredi.

16 Video lekcija 57m 31s

1 Ključne veštine u prodaji 57m 31s
  • Uvod u kurs Pogledaj video
  • DAPA metoda i prvi sastanak sa klijentom
  • Kako pripremiti klijenta za sastanak
  • Između DA i PA faze pravljenje ponude
  • Osmišljavanje ponude, vežba
  • Uvod u FOCA
  • Otvorena i zatvorena pitanja
  • Uvod u FOCA tehniku
  • Primer FOCA tehnike
  • FOCA tehnika, vežba
  • Postojeće i potencijalne potrebe
  • Domaći zadatak
  • Prezentacija u prodaji
  • PKK metod
  • Provera slaganja klijenta
  • Rezime ključnih veština prodaje
  • KVIZ - Ključne veštine u prodaji, kviz - 6 pitanja

Katarina Ilić

Biljana je fenomenalan predavač, super dikcija, drži pažnju, korisni saveti i metode. Kurs za svaku preporuku.
Female icon

Andrijana Tomanović

Vrlo koncizno.
Male icon

Mihailo Majstorović

Zahvaljujem se g-dji Biljani Ždrale na skladno i temeljno pripremljenim predavanjima. Sada su neke stvari jasnije i pokazuju koliko je svet prodaje divan, kada naučiš da barataš tehnikama koje su objašnjene i voliš svoj posao. Želim Vam mnogo sreće u daljem radu!

Biljana Ždrale

Predavač (prodaja)