Polugodišnja pretplata za sve kurseve

SVE za tvoj karijerni i lični razvoj: IT, marketing, menadžment, jezici, finansije, prodaja, MS Office, zdrave navike...

1 51s

Upiši kurs

Plaćanje u jednoj rati

Polugodišnja pretplata za pristup SVIM kursevima!

Imaš priliku da u 6 meseci pristupaš svim kursevima, a trenutno ih je 169, koji se nalaze na novoj platformi Krojačeve škole, kao i svim novim kursevima koje budemo objavljivali tokom trajanja pretplate.

Šta dobijaš?

• Pristup SVIM kursevima koji se nalaze na platformi (trenutno ih je 169)
  • Pristup NOVIM kursevima koje ćemo objavljivati (oko tri nova kursa mesečno)
  • Znanje stičeš od NAJBOLJIH stručnjaka
  • Sertifikat

Koliko ćeš uštedeti?

• Ne možemo da izmerimo pravu vrednost jer je NEPROCENJIVA, ali ako bi prosečna cena kursa bila samo 25 EUR, cena za 169 kurseva bi bila 4225 EUR.

Pažljivo smo pripremali paket korisnih kurseva koji će ti omogućiti temeljan karijerni i lični razvoj, pružiti nova znanja i veštine, osnažiti te i raširiti osmeh.

Pogledaj program u nastavku i saznaj detalje ove ponude, svideće ti se.

1 Video lekcija 51s

1 Kako dalje? 51s