Vimeo slika
Jelena Holcer

Predavač

Po obrazovanju dipl.pedagog.

25 godina iskustva u radu sa decom i roditeljima.

Osnivač i direktor „Škole za roditelje“, mesta podrške za sve roditeljske dileme u praćenju odrastanja njihove dece. Zašto je napravila ovu školu? Zato što misli da se i roditeljstvo uči. Zato što ne možemo biti savršeni roditelji ali se možemo učiti da budemo što bolji. Zato što ovakvu školu naša deca zaslužuju.

Autor brojnih seminara, predavanja, radionica, programa namenjenih deci i roditeljima.
Autor brojnih radio i tv emisija, tekstova za časopise, blogove i sajtove.
Autor 20-ak knjiga.

Neke od njih su: „101 način da detetu pokažete da ga volite“, „Kako se pravilno uči“, „Uspešan roditelj – uspešno dete“, „Kako reći NE“, „Hajde da pričamo o..“, “Kako se čitaju deca“.

Još uvek veruje da je čovek čoveku lek.

Omiljena reč: razumem.
Uspeh kojim se ponosi: nije odustala.

www.jelenaholcer.com

Jelenini kursevi