Digitalno roditeljstvo, kompletna obuka

Nauči od naših najboljih stručnjaka kako da u digitalnom svetu svoje dete pratiš, razumeš, usmeravaš i učiš. Besplatna obuka i zauvek tvoja!

• Kursevi

Upiši obuku

Besplatno

"Vidim, poverujem, uradim" - misao koja nas sve pomalo plaši. Tada se seti: znanje tera strah.

U saradnji Fondacije za otvoreno društvo i Krojačeve škole, realizovan je paket besplatnih kurseva namenjen bezbednom prisustvu na internetu, prihvatanju novih tehnologija i pravilnom usmeravanju dece za njihovo korišćenje.

Jelena Holcer, Katarina Jonev i Milan Petrović te vode kroz svet dečijeg i roditeljskog uma, novih tehnologija, medijske pismenosti; odgovaraju na nedoumice o tzv. izazovima, lažnim vestima, roditeljska pitanja kako da u tom digitalnom svetu svoje dete prate, razumeju, usmeravaju i uče.

Online paket "Digitalno roditeljstvo" je besplatan i ostaje ti trajno dostupan - zauvek tvoj!

Kursevi koje sadrži ova obuka

Obuka se sastoji iz više različitih oblasti kako bi stekla/o sveobuhvatno znanje i veštine.

David Despotovski

Odlicna!

Envera Mrnđić

Kurs je odličan
Male icon

Strogo Poverljivo

Lepo,sazeto,jasno.

Ana Božičković

Iskrena preporuka za obuku digitalnog roditeljstva... Medijska pismenost , bezbednost dece na internetu i podrska u borbi protiv Sajber nasilja je nesto sa cime se svaki roditelj susrece a ovde moze naci jako korisne smernice .
Male icon

Милан Софронић

Одлична обука! Сјајна организација! Све похвале за предаваче!

Mila Gligorić

:) Lepo, korisno i zanimljivo. Posebno za stariju populaciju.

Mila Gligorić

:) Lepo, korisno i zanimljivo. Posebno za stariju populaciju.

Marija Mišić

Odlicno!

Jovana Nikolić

Odlična obuka, preko potrebna svima.

Ana Jovanović

Direktor, osnivač