Digitalno roditeljstvo, kompletna obuka

Nauči od naših najboljih stručnjaka kako da u digitalnom svetu svoje dete pratiš, razumeš, usmeravaš i učiš. Besplatna obuka i zauvek tvoja!

• Kursevi

Upiši obuku

Besplatno

"Vidim, poverujem, uradim" - misao koja nas sve pomalo plaši. Tada se seti: znanje tera strah.

U saradnji Fondacije za otvoreno društvo i Krojačeve škole, realizovan je paket besplatnih kurseva namenjen bezbednom prisustvu na internetu, prihvatanju novih tehnologija i pravilnom usmeravanju dece za njihovo korišćenje.

Jelena Holcer, Katarina Jonev i Milan Petrović te vode kroz svet dečijeg i roditeljskog uma, novih tehnologija, medijske pismenosti; odgovaraju na nedoumice o tzv. izazovima, lažnim vestima, roditeljska pitanja kako da u tom digitalnom svetu svoje dete prate, razumeju, usmeravaju i uče.

Online paket "Digitalno roditeljstvo" je besplatan i ostaje ti trajno dostupan - zauvek tvoj!

Kursevi koje sadrži ova obuka

Obuka se sastoji iz više različitih oblasti kako bi stekla/o sveobuhvatno znanje i veštine.

Git i GitHub online...

Git i GitHub

Git i GitHub online kurs - deluje lako, a nije. I deluje teško, a nije.

Ana Jovanović

Direktor, osnivač