Vimeo slika
Milica Novkov

Predavač - Tim Centar

Diplomirala na Odseku za psihologiju FFNS. Direktor i osnivač TIM Centra. Petnaestogodišnje iskustvo u coachingu i treninzima, sa zaposlenima svih nivoa i različitih vrsta delatnosti.

SERTIFIKATI

- Sertifikovani REBT psihoterapeut Albert Ellis Institut New York;
- Sertifikovani kouč Internacionalnog Udruženja za Koučing Psihologiju ISCP;
- Sertifikovani timski kouč - International Systemic Team Coaching, Solution Focus Team Coaching;
- Dvogodišnje studije “Leadership and Development”, Yönkoping Univerzitet, Švedska;
- Sertifikovani saradnik Instituta za kognitivni menadžment iz Štutgarta, za procenu Analize individualnih potencijala i Atos metode;
- Sertifikovani trener i preko deset godina iskustva u vođenju treninga iz oblasti: komunikacija, upravljanje stresom, prezentacijske veštine, timski rad, radna efikasnost, motivacija, liderske veštine.

Više o TIM CENTRU: www.timcentar.rs

Milicini kursevi

TOP VIDEO KURS!...

Time Management

TOP VIDEO KURS! Ovladaj tehnikama upravljanja vremenom i produži svoj dan!