Podeli sa prijateljima

11 nedelja smeha, druženja i rada - čestitamo klasi 39!

11 nedelja smeha, druženja i rada - čestitamo klasi 39!

21. jun 2017.

Kada su Katarina, Mladen, Mina, Nenad, Nevena, Ana, još jedna Katarina i Miroslav počeli obuku u Krojačevoj školi, odmah smo shvatili da će se, pre svega, odlično zabaviti. Videlo se da se prijateljstvo rodilo već prvog dana i tako je ostalo do kraja.

Kroz obuku su prošli mnogo toga - lepo i zabavno, ono teže i manje zabavno, novi zadaci i obaveze su ih povremeno zbunjivali ali nisu odustajali vredno radeći.

Iako su neki u početku sumnjali u sebe, mi u njih nismo ni jednog trenutka. Ubrzo su napravili svoj portfolio sajt a najveći izazov, sajt za klijenta, prošao je iznad očekivanja i njih samih.

Zahvaljujući svemu tome, sada imaju svoj lični projekat i nešto iza čega mogu ponosno da stanu. Odlučili su i da formiraju dizajn tim koji će, sigurni smo, uspešno raditi. Jer, sada su web dizajneri i prijatelji a to je uvek dobra kombinacija.

Čestitamo i srećno!