Podeli sa prijateljima

13 je njihov srećan broj - WordPress developeri

13 je njihov srećan broj - WordPress developeri

12. mart 2018.

Klasa broj 13. Za njih je ovo definitivno srećan broj jer su uspeli za 10 dana da savladaju sve oblasti, polože testove sa dobrim rezultatima i dobiju sertifikate sa zvanjem WordPress developera. Malo li je?

Stefan, Iva, Andrija, Milica, Miloš i Petar su čuvena trinaestica. Neki su došli iz oblasti web dizajna, neki se bave frontendom, a neki digitalnim marketingom. Čime god da se bavite, WordPress postaje neizostavni deo posla, a oni su to shvatili na vreme.

Miloš Cvejić je veselu atmosferu na času iskoristio na najbolji način i predavanjima, praktičnim primerima i domaćim zadacima pomogao klasi da sve savlada bez mnogo muke. Uspeli su zajedno.

Dokazali su da je moguće postati WordPress developer za 10 dana. Bravo!